Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Niemcy

74653 Künzelsau

Wymagany język:

Dobry

Oferta:Stała
Wynagrodzenie na rękę:

1700€ /m-c

Wyjazd:

25.09.

STAŁE ZLECENIE

Opis Podopiecznej:

Opieka nad Panią, która ma 85 lat. Jest osłabiona z racji wieku, miewa zawroty głowy, cierpi na nadciśnienie, zaburzenia krążenia oraz niewydolność serca. W przeszłości miała wylew. Przychodzi Pflegedienst codziennie oraz pomaga przy porannej i wieczornej higienie osobistej, raz w tygodniu pomoc przy prysznicu, rozkładanie leków oraz monitorowanie ich przyjmowania. W domu porusza się samodzielnie na krótkie dystanse, jest ryzyko upadku. Mieszka sama w domu jednorodzinnym, raz w tygodniu przychodzi pomoc sprzątająca.
Obowiązki: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie, prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobna łazienka, osobny pokój, Internet, TV, samochód.
Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych, prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pani(86)
  • osoba mobilna
  • rolator
Warunki na miejscu
  • miasto
  • ogród
  • jedna osoba w domu
  • samochód do dyspozycji
  • można palić
  • telewizor w pokoju
  • brak zwierząt
  • wymagane prawo jazdy
  • WiFi
  • własna łazienka
  • sklepy w pobliżu
  • pomoc służb medycznych
  • zlecenie bez dźwigania
  • dom jednorodzinny
Numer oferty

WG 25/08/02