Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Niemcy

74653 Weldingsfelden

Wymagany język:

dobry

Oferta:Stała
Wynagrodzenie na rękę:

1600+150€ /m-c

Wyjazd:

15.02.

Opis Podopiecznego:
Opieka nad 53 letnim mężczyzną, porusza się na wózku inwalidzkim. Po udarze w 2012 roku niedowład lewych kończyn, potrafi sam stać, ale nie potrafi chodzić. Trzy razy w tygodniu na dwie godziny jeździ na fizjoterapię. Mieszka sam w mieszkaniu na parterze na wsi. Potrafi sam lub z drobną asekuracją opiekunki wyjść z łózka i przesiąść się na wózek.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie, prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie.
Warunki mieszkaniowe: własny pokój z wspólną łazienką, TV, Internet, radio,
Wymagania: minimum komunikatywna dobra znajomość, doświadczenie w opiece, mile widziane referencje.
Podopieczny dopłaca opiekunce 150€ gotówką za każdy przepracowany miesiąc.
Podopieczny jest osobą palącą, opiekunka też może być paląca. Raz w tygodniu na zakupy opiekunkę zawozi siostra podopiecznego (każdy wtorek).w czwartek zakupy (pieczywo, wędliny) donosi ciocia podopiecznego, w środę trzeba wysłać jej listę zakupów.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pan(53)
  • osoba na wózku
Warunki na miejscu
  • wieś
  • jedna osoba w domu
  • dla rozmownych
  • można palić
  • brak zwierząt
  • WiFi
  • mieszkanie
Numer oferty

WG 9/01/03