Oferty pracy - archiwalne

Ogłoszenie archiwalne

Pani Gerry w Hollandi

Miasto:Holandia

Enschede

Wymagany język:

Niemiecki komunikatywny

Wynagrodzenie na rękę:

1500€ /m-c

Wyjazd:

13.03.

Opis Podopiecznej:

Opieka nad Panią, która ma 95 lat. Podopieczna w wyniku starości jest bardzo zmęczona i cały dzień leży w łóżku. Jest osoba kontaktową, komunikatywną – potrzebuje pomocy i wsparcia w codziennym funkcjonowaniu – wstawanie, ubieranie, jedzenie. Podopieczna mieszka w przestronnym domu jednorodzinnym.
Obowiązki: pomoc podopiecznej przy wstawaniu, ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet, wolna niedziela.
Wymagania: komunikatywna / dobra znajomość niemieckiego lub niderlandzkiego, doświadczenie w opiece osób starszych – doświadczenie z transferem / podnośnikiem.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pani(95)
  • osoba leżąca
Warunki na miejscu
  • miasto
  • brak zwierząt
  • WiFi
  • własna łazienka
  • mieszkanie
  • premia świąteczna
  • sklepy w pobliżu
Numer oferty

AW07/03/02