Oferty pracy

Miasto:Niemcy

49124 Georgsmarienhütte

Wymagany język:

Komunikatywny

Oferta:Stała
Wynagrodzenie na rękę:

1600€ /m-c

Wyjazd:

19.04.

STAŁE ZLECENIE

Opis Podopiecznego:
Do opieki mobilny mężczyzna 89 lat, 175 cm, 78 kg, w domu porusza się samodzielnie, na zewnątrz przy pomocy balkonika, choruje na osłabienie wieku starczego, po operacji raka prostaty, ma problemy z krążeniem oraz rozrusznik serca, większość czynności wykonuje samodzielnie, z toalety korzysta samodzielnie, na noc na wszelki wypadek zakładane są pampersy.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w czynnościach życia codziennego, pomoc przy ubieraniu się, higienie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, wspólna łazienka, TV, Internet, radio.
Wymagania: komunikatywna dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, mile widziane prawo jazdy- głównie na zakupy, nie jest to warunek konieczny.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pan(89)
  • osoba mobilna
Warunki na miejscu
  • wieś
  • jedna osoba w domu
  • samochód do dyspozycji
  • można palić
  • telewizor w pokoju
  • brak zwierząt
  • WiFi
  • zlecenie bez dźwigania
Numer oferty

WG 11/12/01